Seecret

SEECRET BY HAPRO

Ciťte se dobře ve své vlastní kůži

Seecret vitalizuje Vaši kůži jejím vlastním kolagenem a elastinem a zlepšuje Vaši pohodu díky unikátnímu záření s vitamínem D. Výsledek: Vaše pokožka vypadá mladší a hladší. Tak objevte tento úžasný pocit a ciťte se pohodlně ve své vlastní kůži.

Obvyklé stárnutí kůže

Redukce buněčné tvorby v těle způsobuje pokles množství kolagenu a elastinových proteinů. Tyto složky již dále nejsou produkovány v dostatečném množství a kůže se začíná uvolňovat a tvoří se vrásky.

Efekt při používání Seecret

Seecret aktivuje samotnou produkci kolagenu v těle působením záření. Kolagen a elastin postupně tónují pokožku a obnovují její elasticitu. A to vše je výsledkem přirozeně oživujícího efektu červeného kolagenového záření.

Pojivová tkáň naší kůže je částečně tvořena proteinovými vlákny kolagenu a elastinu. Kolagen naši pokožku posiluje, zetím co elastin jí dodává pružnost. Speciální buňky (nazývané fibroplasty) neustále produkují tyto proteiny a tím naši pokožku udržují zpevněnou, pružnou a mladistvou. Jsme schopni regulovat tento neustálý reprodukční proces sami až do poloviny našich 20. let. Buněčná aktivita se snižuje zároveň s rostoucím věkem a tím pokožka ztrácí svou pružnost.

Seecret C200

Vitalita od hlavy až k patě

Hapro Seecret vitalizuje kompletně celé Vaše tělo. Kolagenové světlo obklopuje Vaše tělo od hlavy až k patě. Výsledný omlazující efekt je viditelný nejen na tváři, ale také na celém těle. Zvolte si ten správný moment a užijte si svou osobní Seecret péči doma a nechte se překvapit, jak relaxační a pokožku revitalizující zážitek to může být. Vrchní díl je jednoduše otevíratelný a spodní část poskytuje pohodlí, zatímco ležíte. 26 lamp v kombinaci s vybranými funkcemi zajišťují příjemný relaxační zážitek.

Hapro Seecret C200 v barevném provedení Pearl White disponuje tělovým větrákem a digitálním displejem, je ergonomicky tvarované a velmi snadné k ovládání. Časový indikátor Vás diskrétním tónem upozorní na blížící se konec kolagenové seance. Vestavěný časový měřič umožňuje kontrolu nad hodinami, kdy byl stroj v provozu, a také kdy je potřeba provést údržbu. Ve své základní verzi Hapro Seecret C200 disponuje extra dlouhými lampami 1,90 m a integrovaným Strip-Reflector systémem (SRS - Pruhový Reflektorový Systém) pro zajištění optimální efektivity záření.

Stáhnout parametry

Seecret C200

Seecret C300

Pro nováčky

Seecret C300 je vhodný zejména pro nováčky v této omlazující oblasti. Vše, co potřebujete, je Seecret C300 jakožto nová obměna wellness. Žádné další investice za silnoproud nebo odvětrávání. Červené světlo pokrývá oblast od hlavy až k patě. Intenzivní kůra se zaměřuje na revitalizaci pokožky tělových partií jako je tvář, krk a ruce pomocí výrazného světla. Seecret nabízí přesně takový komfort, jaký je zapotřebí. Inteligentní a tichá ventilace zajišťuje relaxační požitek. Seecret také nabízí možnost připojení vlastního MP3 přehrávače skrze integrovaný SoundBox pro zajištění perfektního hudebního zážitku. Znalci poznají, že Seecret C300 má potenciál!

Stáhnout parametry

Seecret C300

Seecret C700

Zářivý, zářivější, nejzářivější

Seecret C700 Vám umožní znovu získat Vaše mládí. Obsahuje výhody vitalizační světelné terapie a efektivního omlazujícího produktu Seecret. Struktura Seecret C 700 vizuálně podtrhuje propracované wellness prostředí. Otevírají se nové možnosti zážitků a výsledků; ponořte se do kultury Seecret. Seecret C700 je vybaven maximem lamp pro nejefektivnější omlazení a nejintenzivnější kůru vitamínu D. Dodává stoprocentní požitek a lákavé pohodlí. Pohodlné ergonomicky tvarované lůžko ContourPlus, teplý vzduch díky vyhřívacímu systému Welltherm a tichý relaxační zvuk inteligentní ventilace. Perfektní zvukový zážitek skrze připojení MP3 a zvukovému systému SoundAround, příjemná vůně vycházející z aroma systému Xsens a integrovaná hlasová menu navigace. To vše je all inclusive Seecret komfort, omlazující kultura, kterou si zákazníci přejí.

Stáhnout parametry

Seecret C700

Seecret C750

Aktivní omlazování

Již vzhled stimuluje smysly. Seecret C750 má svěží, mladistvý design, který působí skvělým dojmem. Jakožto vertikální stroj je vhodný k umístění v omezených prostorových podmínkách; vytváří nové prostorové rozměry. Snadný přístup díky doširoka otevíratelným dveřím, uvnitř zažijete pocit pohody v podobě omlazujícího světla. Budete-li si přát, můžete si také užít příjemnou hudbu a relaxační hudbu v pozadí. Můžete také poslouchat svou vlastní hudbu skrze MP3 připojení.

Vibrační deska a integrovaná převlékárna jsou volitelnými možnostmi, které omlazující kůře dodají intimní soukromý charakter.

Stáhnout parametry

Seecret C750

Dostane se vám pod kůži

Přirozená mladistvost skrze světlo

Jak již vědecké výzkumy prokázaly, světlo podporuje léčbu, zmírňuje bolest a má vitalizační účinky v různých vlnových délkách. Červené kolagenové světlo s vlnovou délkou 620 Nm proniká do hloubky až 10 mm pod povrch kůže a ovlivňuje buněčnou aktivitu. Speciální buňky pak mají přímý vliv na pokožku. Profesor Stan Pavel podává jednoduché vysvětlení složitých důvodů, které za tím stojí:

„Pojivové tkáně naší kůže jsou částečně utvořeny z proteinových vláken kolagenu a elastinu. Jeden podporuje naši pokožku, zatímco druhý dodává pokožce elasticitu. Speciální buňky (nazývané fibroblasty) současně produkují tyto proteiny a tím udržují naši pokožku pevnou, elastickou a svěží. Jsme schopni regulovat tento konstantní reprodukční proces sami až do věku cca 25 let. Buněčná aktivita klesá s naším vzrůstajícím věkem a kůže proto ztrácí svou pružnost.“

Vědecké studie celého světa potvrzují vzrůst počtu kolagenových a elastinových proteinů během světelné terapie a tudíž i omlazující účinek červeného světla. Používáním omlazujícího produktu Seecret 2-3krát týdně po dobu 4 týdnů, se jasně objeví první výsledky.

Omlazující produkt Seecret má vitalizační a stimulující účinek. Proces omlazování pokožky je jednou z tělu vlastních funkcí. Krok za krokem, jemně a bezpečně, se pokožka sama regeneruje. Toto je přirozený proces, kterým může být pokožka pověřena, a vede k dlouhotrvajícímu znatelnému zlepšení pokožky.

Po 10 až 12 týdnech používání Seecret je vitalizační efekt perfektní. Malé kožní rýhy téměř zmizely a vrásky jsou viditelně redukovány. Po této kůře budete používat omlazující produkt Seecret jen jednou za dva týdny pro udržení dobré kondice pokožky s minimálním úsilím.

Prof. Stan Pavel

Docent dermatologie, ředitel fototerapeutického oddělení a vedoucí výzkumník dermatologického oddělení Leiden univerzity Medical Centre v Nizozemí. Expert potvrzuje omlazující účinek kolagenové světelné terapie Seecret. Mimoto také zdůrazňuje důležitou roli zdravého dodávání vitamínu D skrze kombinaci se speciálními Vita D+ lampami.

Obvyklé stárnutí kůže

Snížení produkce buněk v těle vede k poklesu kolagenových a elastinových proteinů. Látky, které podporují pokožku tudíž nejsou dále produkovány v dostatečném množství, kůže povoluje a vznikají vrásky.

Efekt Seecret

Seecret aktivuje tělu vlastní kolagenovou produkci pomocí světla. Kolagen a elastin pak tónují pokožku a obnovují její pružnost. A to vše je výsledkem přirozeného vitalizačního efektu červeného kolagenového světla.

Perfektní pár

Seecret vitalizuje kolagen a elastin ve Vaší pokožce a svým jedinečným zářením s obsahem vitamínu D zvyšuje Vaši celkovou pohodu. Výsledek: Vaše pokožka je mladší a jemnější. Zkušenost: Cítíte se skvěle ve své kůži.

Seecret přináší dlouhodobé zlepšení Vaší kůže a obnovuje její mladistvou sílu přirozeným a jemným způsobem.

Efekt Seecret: Speciální světlo aktivuje funkce kůže a stimuluje produkci kolagenu a elastinu. Zásoby proteinů jsou doplňovány a struktura vláken kůže je obnovována. Vylepšená podpora funkce a elasticita napomáhá Vaší kůži znovu získat svůj mladistvý vzhled. Kůže se zlehka zotavuje, její stav se postupně zlepšuje a také další důležité kožní funkce se díky každé Seecret světelné lázni reaktivují.

Seecret perfektně kombinuje tento omlazující proces s unikátním světlem s vitamínem D. Systém vitamínu D zde vyvinutý, integrovaný pomocí přidaných lamp, stimuluje zdroj vitamínu D v našem těle čistým vitamínem D. Celkový zdravotní stav a imunitní systém je lepší; stabilní ochrana před infekcemi a dalšími vnějšími vlivy. Výsledkem je pozitivní pocit, fyzická pohoda, výrazná vitalita a celkový dobrý pocit.

Seecret efekt

  • Seecret aktivuje kolagenovou produkci v kůži.
  • Drobné rýhy zmizí a vrásky po celém těle jsou redukovány.
  • Kůže je opět jemná a hebká, což Vám dodá pocit skvělé fyzické pohody.
  • Speciální vitamín D světlo přináší skutečnou vitalitu a celkový pocit pohody.
  • Výrazné světlo se zaměřuje na citlivé oblasti jako je tvář, dekolt, krk a ruce.

Mladistvá, svěží pokožka a uspokojení z toho, že tak i zůstane: Seecret pracuje jemným a dlouhotrvajícím způsobem. První výsledky v souvislosti se zlepšením stavu pokožky mohou být viditelné po několika týdnech Seecret kůry.

Jedinečný a skvěle odlišný

Dobrý, lepší, nejlepší omlazující Seecret je postaven na prémiových kvalitách tohoto směru. Unikátní detaily, inteligentní technologie a perfektní design přitahuje zákazníky a splňuje všechny požadavky. Seecret nabízí komfortní zážitek s těmi nejlepšími výsledky.

Kolagenové světlo

Speciálně vyvinuté kolagenové světlo aktivuje produkci kolagenu v kůži. Vaše kůže bude znovu produkovat více kolagenu a elastinu, dva proteiny nezbytné pro mladý vzhled, pružnou pokožku a méně vrásek. Jemná a dlouhotrvající kůra světelnou terapií pomocí Seecret nejenže Vaši pokožku omladí, ale také zpomalí proces stárnutí kůže.

„Cítím se mladě, chovám se mladě!
Chci se s Vámi podělit o své tajemství.“

Výrazné světlo

Přidaná kolagenová světla, která viditelně zesilují omlazující efekt v oblasti hlavy a rukou, jsou zcela unikátní. Citlivé oblasti tváře a krku jsou znatelně pevnější, drobné rýhy mizí, výraznější vrásky po celém těle jsou vybraným způsobem redukovány. Zaměření světel je inteligentně kontrolováno pomocí tlačítka male/female (muži/ženy).

Funkce Welltherm Preheating

Seecret má pozitivní efekt na tvorbu vitamínu D. Speciální přidané Vita D+ lampy s unikátním systémem vitamínu D stimuluje tvorbu čistého vitamínu D v těle. Výsledkem je pozitivní pocit fyzické pohody, skutečná vitalita a celkový dobrý pocit.

Tlačítko Male/female

Omlazující kůra se nastavuje pro různé typy pokožky mužů a žen pomocí tohoto jedinečného tlačítka. Dává to smysl, protože typy pokožky mužů a žen mají rozdílné požadavky. Různé části těla mužů a žen potřebují individuální intenzitu světla, například oblast dekoltu u žen či oblast vousů u mužů, proto takové oblasti dostávají kůru, která pokožce vyhovuje.

Přejít na solárium: